از مصدومیت عجیب دست تا احتمال خداحافظی در سال ۲۰۲۰؛ ناگفته‌های فدرر پس از ناکامی در ماه‌های اخیر


تنیسفا: راجر فدرر در مصاحبه‌ با نشریه سوییسی Tages-Anzeiger در خصوص وضعیت کنونی خود و برنامه‌اش برای آینده سخن گفت.

اسطوره سوییسی در جدیدترین مصاحبه‌ خود فاش کرده که در ماه‌های اخیر از مصدومیتی در ناحیه دست رنج می‌برده است.

او گفته دست راستش همزمان با آغاز رقابت‌های فصل چمن در جریان یک جلسه تمرینی آسیب دیده که این آسیب‌دیدگی باعث شده او برای مدت ۳ ماه نتواند مثل همیشه فورهند بزند.

«دقیقاً نمی‌دانم مشکل چه بود؛ مربوط به مچم بود یا انگشتم. پیش از مسابقات اشتوتگارت مشغول تمرین بودم که موقع زدن یک ضربه ناگهان دردی احساس کردم که تا بازویم ادامه پیدا کرد و تا آزاد آمریکا نیز اذیتم می‌کرد.»

گرچه فدرر در این مدت از مصدومیت خود صحبت نکرده بود، اما انتشار این خبر می‌تواند توضیحی برای ناکامی‌های اخیر او باشد.

فروش راکت راجر فدرر

فروش راکت جدید نواک جوکوویچ

این تنیس‌باز ۳۷ ساله‌ در قسمت دیگری از این مصاحبه در خصوص برنامه خود در دو سال‌ آینده نیز صحبت کرد. او با ابراز تردید در خصوص شرکت در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: «هنوز برای سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی نکرده‌ایم و در حال برنامه‌ریزی برای فصل ۲۰۱۹ هستیم. بعد از مسابقات فینال تور جهانی، در مورد حضور در فصل خاک سال آینده تصمیم خواهم گرفت.»

تردید فدرر برای حضور در المپیک سال ۲۰۲۰ می‌تواند به تصمیم او برای کناره‌گیری از دنیای ورزش حرفه‌ای تعبیر شود. اتفاقی که از هم‌اکنون هواداران این ابرستاره تنیس جهان را‌ نگران کرده است.

شماره ۱ سابق جهان در ادامه این مصاحبه درباره مسابقات خیریه خود که در سال‌های اخیر با نام «مسابقه برای آفریقا» برگزار می‌شود نیز توضیحاتی ارائه داد: «ششمین مسابقه خیریه برای آفریقا ممکن است در ژاپن برگزار شود و در صورت برگزاری، بیل گیتس نیز حضور خواهد داشت.»

به این مطلب امتیاز بدهید

[تعداد: 23 میانگین: 3.4]