عذرخواهی نواک‌ جوکویچ پس از اخراجش از مسابقات آزاد آمریکا


مرد شماره یک تنیس جهان به خاطر اصابت ضربه‌اش به داور خط عذرخواهی کرد.

تنیسفا – نواک جوکوویچ به دنبال حادثه شب گذشته که منجر به اخراج او از مسابقات آزاد آمریکا شد یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

او ضمن ابراز تأسف و عذرخواهی بابت حادثه پیش آمده نوشت:

«اتفاقی که پیش آمد من را واقعا ناراحت کرد. حال داور خط را جویا شدم و مسئولین گفتند که شکر خدا حالش خوب است. واقعاً شرمنده‌ام که موجب ترس و اضطراب او شدم. کاملاً ناخواسته بود و کاملاً اشتباه. برای حفظ حریم خصوصی‌‌ او به نام وی اشاره نمی‌کنم. در ارتباط با اخراج شدنم از مسابقات، باید بروم و با خود بیاندیشم. باید از این حادثه برای رشد و تکاملم به عنوان یک بازیکن و یک انسان درس بگیرم. از دست‌اندرکاران مسابقات آزاد آمریکا و سایر افراد مرتبط با حادثه امشب عذرخواهی می‌کنم. قدردان زحمات تیم و خانواده‌ام هستم که سرسختانه از من حمایت می‌کنند و همینطور از هوادارانم که همواره حامی من هستند. ممنون و متاسفم.»

در جریان مسابقه شب گذشته جوکوویچ در مرحله یک هشتم نهایی اوپن آمریکا، تنیس‌باز صرب بعد از اینکه در اواخر ست اول سرویس خود را از دست، از روی عصبانیت توپی را که در جیبش داشت، درآورد و با ضربه نسبتاً محکمی به سمت عقب زمین فرستاد که از بداقبالی او با یکی از داوران خط برخورد کرد. این حادثه باعث شد ناظرین بازی او را به خاطر ارتکاب رفتار غیرورزشی از ادامه مسابقات محروم کنند.Write a Comment