مسابقات مسترز ایندین ولز زیر سایه ویروس کرونا


مسابقات مسترز ایندین ولز در حالی از روز دوشنبه ۱۹ اسفند آغاز می‌شود که شیوع ویروس کرونا در ایالت کالیفرنیا آمریکا نگرانی‌های زیادی را در خصوص سلامت بازیکنان و تماشاچیان بوجود آورده است.

تنیسفا – به دنبال شیوع روزافزون ویروس کرونا در آمریکا، مسئولین برگزاری مسابقات ایندین ولز اعلام کردند افرادی که از قبل بلیت بازی‌ها را تهیه کردند می‌توانند بلیت‌های خود را مسترد و یا در صورت تمایل سال آینده از آن‌ها استفاده کنند.

هم‌چنین برابر با دستورالعمل‌های بهداشتی بازیکنان در مسابقات امسال خودشان مسئول جابه‌جایی حوله‌هایشان هستند و توپ‌جمع‌کن‌ها از تماس با حوله بازیکنان منع شده‌اند‌.

در همین راستا تدابیر دیگری نیز برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در طول برگزاری رقابت‌ها درنظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به نصب بیش از ۲۵۰ دستگاه ضدعفونی‌کننده دست در محوطه مسابقات، اجباری شدن استفاده از دستکش برای توپ‌جمع‌کن‌ها، آشپزها، کارکنان و ضدعفونی کردن روزانه مکان‌های عمومی اشاره کرد.

هم‌چنین شرایطی فراهم شده تا افرادی که علائم بیماری را بروز می‌دهند بتوانند برای معاینه به نزدیکترین مراکز پزشکی منتقل شوند.

Write a Comment